Z takimi kibicami nie można było tego przegrać. Baletnice teatru Bolszoj wspierały rosyjskich piłkarzy zza kulis

Baletnice teatru Bolszoj dopingowały piłkarzy Sbornej zza kulis.
Baletnice teatru Bolszoj dopingowały piłkarzy Sbornej zza kulis. Fot. Facebook / Betika
Po serii rzutów karnych Rosjanie okazali się lepszą drużyną niż reprezentacja Hiszpanii. Dzięki zwycięstwu Sborna awansowała do ćwierćfinału mundialu. Piłkarzom Czerczesowa kibicowały nawet baletnice słynnego teatru Bolszoj.

Internet obiegło zdjęcie pięknie ubranych baletnic, które na ekranie smartfona oglądają niedzielny mecz Rosji i Hiszpanii. Wszystko za kulisami kultowego moskiewskiego teatru Bolszoj, gdzie w niedzielę wystawiano balet "Rajmonda".
Z takim wsparciem drużyna prowadzona przez Stanisława Czerczesowa po prostu nie mogła przegrać. Po wygranej w karnych Sborna pokonała Hiszpanię i awansowała do ćwierćfinału mundialu.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na trybunie honorowej zdarzyło się małe spięcie. Żona premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa odmówiła królowi Hiszpanii przywitania przez pocałunek w dłoń. – W Rosji nie jest to tak powszechny zwyczaj jak w Polsce – mówił w rozmowie z naTemat pracownik rosyjskiej ambasady. – Na pewno nie w odniesieniu do kobiet. U nas jest to raczej wyraz czci wobec dostojników kościelnych – podkreśla.

W niedzielę 7 lipca czeka ich starcie z Chorwatami w Soczi. Mecz rozpocznie się o godz. 20:00.

źródło: Instagram
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...