Monika Esmeralda G. zmaga się z silną depresją. Miała próbować popełnić samobójstwo

Monika G. cierpi od dłuższego czasu na depresję.
Monika G. cierpi od dłuższego czasu na depresję. Fot. Screen z Facebooka / Monika Esmeralda Godlewska
Trzecia z sióstr Godlewskich wyjawiła, że z jej siostrą - mająca ostatnio problemy z prawem - Monika G., nie jest w najlepszej formie psychicznej. Okazuje się, że celebrytka cierpi od jakiegoś czasu na silną depresję. Przed miesiącem miała próbować popełnić samobójstwo.

8 lipca celebrytka Monika G. spowodowała groźny wypadek samochodowy na warszawskiej Pradze, w wyniku którego w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Świadkowie donieśli, że od kobiety było czuć alkohol. Monika G. nieszczególnie przejęła się swoim zachowaniem. "Ludzie popełniają błędy, nie ja pierwsza i ostatnia" – napisała na Instagramie.

Do sprawy wokół swojej młodszej siostry odniosła się Magdalena Godlewska. Wyjawiła, że Monika G. od dłuższego czasu walczy z poważną depresją. Co więcej, ma za sobą nieudaną próbę samobójczą.

– Prawda jest taka, że ona śpi całymi dniami w domu, mówi o śmierci, o tym ze chce umrzeć. Dokładnie miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Najadła się tabletek, lekarze i ratownicy uratowali ją w ostatnim momencie – powiedziała portalowi plotek.pl.

Powodem tego stanu ma być rozstanie Moniki G. z partnerem. – Ona nie chce żyć. Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z Moniki dzieckiem, Milankiem – tłumaczyła Magdalena w "Super Expressie".

Reakcja drugiej siostry
Z kolei inna siostra Moniki G., Małgorzata Godlewska w kuriozalny sposób wyjaśniła na Facebooku, dlaczego nie może być przy potrzebującej wsparcia bliskiej osobie. Jest obecnie w Grecji.

"Chciałam przylecieć dziś pierwszym samolotem ale niestety jestem na wyspie i samolot mam dopiero jutro... jesteś teraz pod najlepsza opieką specjalistów i anioł stróż nad Tobą czuwa..." – napisała w poście.

źródło: plotek.pl, se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...