Kiedy zaczyna się faza grupowa Ligi Mistrzów? Gdzie obejrzeć mecze?

Robert Lewandowski prawdopodobnie kolejny sezon wystartuje w barwach Bayernu.
Robert Lewandowski prawdopodobnie kolejny sezon wystartuje w barwach Bayernu. Fot. Instagram/_rl9
Po ekscytującym mundialu w Rosji kibice mieli chwilę odpoczynku, ale już za miesiąc ponownie będą mogli emocjonować się wielką piłką, bowiem wtedy rozpocznie się faza grupowa Ligi Mistrzów. Impreza powraca w odświeżonej formie. Gdzie będzie można obejrzeć mecze?

Sezon 2018/19 w Lidze Mistrzów zapowiada się nad wyraz ekscytująco. Wielu się zastanawia, czy Real Madryt zdoła poprawić swój niezwykły wynik i po raz czwarty z rzędu sięgnie po trofeum. Jednak tym razem będą musieli zrobić to bez trenera Zinedine’a Zidane’a oraz Cristiano Ronaldo, który odszedł do Juventusu Turyn.

Mistrz Włoch z Portugalczykiem w zespole będzie miał szasnę nieźle namieszać w turnieju, ale nie wolno wykluczać takich drużyn jak Barcelona, czy Bayern Monachium, gdzie prawdopodobnie wciąż będzie grał Robert Lewandowski. Być może jakaś drużyna wykaże się podobną formą, co Liverpool w zeszłym roku – równie dobrze Anglicy mogą powtórzyć swój wyczyn.

Odpowiedzi na powyższe spekulacje zaczniemy poznawać od 18 września, bo wtedy rozpoczyna się faza grupowa LM, czyli moment, w którym najlepsze drużyny ruszą do walki o najważniejsze europejskie trofeum.

Już przed startem nowego sezonu poczyniono istotne zmiany. Zmieniły się godziny rozgrywania meczów – teraz będą o godz. 18:55 i 21:00 we wtorki i w środy. W regulaminie wprowadzono dodatkową czwartą zmianę w dogrywce.

W końcu rozwiązano też kwestię rejestracji zawodników kupionych podczas zimowego okienka transferowego. Jeszcze do poprzedniego sezonu piłkarz nie mógł zagrać w jednej edycji LM czy Ligi Europy w barwach dwóch różnych zespołów. Teraz kluby będą mogły zarejestrować trzech nowych piłkarzy bez żadnych ograniczeń.


Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów?
Grupa Polsat nabyła prawa do pokazywania meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy zarówno w telewizji, internecie jak i na urządzeniach mobilnych. Osoby mające abonament Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus, jak i użytkownicy telewizji internetowej Ipla przez najbliższe trzy lata będą mogli obejrzeć ponad 1000 meczów, także w nowej jakości Super HD.

Nowymi kanałami w jakości Super HD są Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Są jeszcze cztery serwisy telewizyjne premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat. Będzie to pierwszy raz, gdy w Polsce kibice będą mogli obejrzeć wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Rzecz jasna Polsat przygotował różnoraką ofertę z pakietami Polsat Sport Premium. Najtańszy zaczyna się od 50 zł. Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO spotkania będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Osoby, które będą korzystały z telewizji internetowej Ipla mają do wyboru kupienie pakietu na cały sezon oraz na jeden tydzień. Za ten pierwszy trzeba zapłacić 360 zł, a za drugi – 40 zł. Mecze rzecz jasna będzie można obejrzeć na dowolnie wybranym urządzeniu.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...