Zwiastun "Kleru" wrócił na YouTube. SE: Trailer ocenzurowany na prośbę Kulig

Na YouTube wrócił ocenzurowany zwiastun filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego.
Na YouTube wrócił ocenzurowany zwiastun filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Fot. Kadr z kanału YouTube KinoSwiatPL
Film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego już przed premierą wywołuje silne emocje. Zwiastun produkcji nieoczekiwanie pojawił się na YouTube i równie ekspresowo zniknął z serwisu. Od środy możemy oglądać jego ocenzurowaną wersję.

Film Smarzowskiego już na poziomie zwiastuna wzbudza silne kontrowersje. Nie mniejsze wywołało jego niezapowiedziane zdjęcie z serwisu YouTube. Jak podaje "Super Express", było to związane z decyzją aktorki Joanny Kulig. W trailerze "Kleru" widzowie mieli okazję zobaczyć roznegliżowaną aktorkę.
– Zmieniają zwiastun filmu "Kler" na żądanie Kulig, bo, jak twierdzi aktorka, cały internet żyje jej nagimi piersiami – mówiła tabloidowi osoba związana z produkcją "Kleru". – Powiedziała, że takie rzeczy nie powinny być w zwiastunie, że ona czuje się skrępowana, bo cała Polska ogląda ją teraz nago. Dystrybutor staje na rzęsach, aby usunąć zdjęcia i screeny z internetu – dodała.

Jak zapowiadał dystrybutor filmu - Kino Świat, od środy możemy oglądać ocenzurowaną wersję zwiastuna. Brakuje w niej sceny seksu z księdzem, w której zagrała Joanna Kulig i Robert Więckiewicz.
– To jest przede wszystkim film, do tego zrobiony z pewną tezą i misją. Jeśli już, to jest to film wymierzony w słabości księży, a nie film antykościelny – mówił naTemat jeden z księży, którzy mieli okazję zobaczyć przedpremierową wersję "Kleru".

Na ekrany kin "Kler" wejdzie 28 września. Będzie również dostępny na platformie "Showmax".

Źródło: "Super Express"

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...