Nazywają go najbrzydszym kotem świata. Wilfred po tym filmie podbija internet

Kot Wilfred ma 161 tys. obserwujących na Instagramie.
Kot Wilfred ma 161 tys. obserwujących na Instagramie. Fot. instagram.com/wilfredwarrior
Kot Wilfred stał się gwiazdą internetu, choć daleko mu do słodkich kocisk, które wiodą prym w sieci. Podobnie jak Grumpy Cat, Wilfred zawdzięcza swą popularność "nienachalnej" urodzie. Wszyscy go uwielbiają, mimo że często jest nazywany najbrzydszym kotem świata.


Wilfred stał się stuprocentowym celebrytą po tym, jak amerykański aktor i komik Michael Rapaport ("Hitch", "Gorący towar") opublikował na Instagramie zabawny film z udziałem zwierzęcia.
– Na zewnątrz jest dziwnie wyglądający bezpański kot. Wygląda jak moja babcia. Nawet nie jestem pewien, czy to kot – mówi na widok Wilfreda Rapaport.

Później okazało się, że artysta wykorzystał wideo opublikowane przez opiekunkę kota, a następnie dodał do niego komentarz. Nagranie podbiło Instagrama – ma ponad 1 mln wyświetleń. Dzięki niemu internauci natrafili na profil Wilfreda, który liczy już 161 tys. obserwujących.
Wilfred to szynszyla perska – koty z tego gatunku charakteryzują się dużymi oczami. Lecz wyłupiasty wzrok i "smutna" mina sugerują, że – tak jak Grumpy Cat – Wilfred cierpi na wadę genetyczną.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...