Po tych słowach Szydło o Unii internauci mają jeden komentarz: "Ściema!"

Beata Szydło wystąpiła w sobotę na konferencji PiS "Praca dla Polski".
Beata Szydło wystąpiła w sobotę na konferencji PiS "Praca dla Polski". Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Nie tylko Mateuszowi Morawieckiemu internauci przykleili łatkę kłamcy po dzisiejszej konferencji "Praca dla Polski". Wypowiedź Beaty Szydło na temat Unii Europejskiej również okreslili mianem ściemy.


– Jesteśmy dumni, że polskie rodziny mogą ze spokojem się przygotować do Świąt i nie zabraknie na prezenty pod choinką, że nasze programy społeczne dały ludziom szansę na normalne życie. To nie jest nic nadzwyczajnego, to coś, co powinno dotyczyć każdego obywatela naszego państwa" – mówiła Beata Szydło w czasie dzisiejszej konferencji "Praca dla Polski".

"'Słyszę, że Polska się rozwija. Ale ja PKB do garnka nie włożę i z tego obiadu dzieciom nie ugotuję'. Co to oznaczało? To, że to co mówili ówcześni rządzący, nijak się miało do problemów Polaków; propaganda i zielona wyspy były wyłącznie polityczną grą" – Szydło przytoczyła rzekomą rozmowę sprzed trzech lat z pewną kobietą.
Była premier rozpościerała wizję Polski rozwijającej się, pełnej dobrobytu, "z której nie muszą wyjeżdżać młodzi ludzie, bo tutaj otrzymują swoją szansę". Wszystko na tle flag narodowych i Unii Europejskiej. To właśnie do fałszywego euroentuzjazmu PiS internauci mają najwięcej zastrzeżeń.

"Cała ta pisowska nagła proeuropejskość to wielka ściema wyborcza. Chowali flagi UE, Szydło wrzeszczała o wstawaniu z kolan, Duda o wyimaginowanej wspólnocie, Pawłowicz o unijnej szmacie, wyśmiewali instytucje europejskie, łamali konstytucję, TSUE mieli za nic. Rewolucja oszustów" – napisał na Twitterze Przemysław Szubartowicz.
Na premierze też nie zostawili suchej nitki
W sobotniej konferencji "Praca dla Polski" brał udział również premier Mateusz Morawiecki. Jego wypowiedź, w której nazwał PiS najbardziej prowolnościową partią w historii wolnej Polski, spotkała się z ostrą reakcją internautów.


"Mąż w salonie na dole, ja na górze, ciągle słyszę jak wybucha śmiechem. Myślałam, że kabaret ogląda - dużo się nie pomyliłam - premier Morawiecki przemawia" – można było przeczytać na Twitterze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
WYWIAD 0 0"Upadek poczucia humoru". Andrzej Mleczko odpowiada na awanturę wokół ostatniego rysunku
0 0"Kapelani zamiast personelu". Ten lekarz stworzył grupę, która tropi patologie w szpitalach
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii
0 0Będzie nowe państwo w Unii Europejskiej? Tusk dał zielone światło
0 0Poruszający apel Strzembosza. Chce od premiera męskiej decyzji ws. Ziobry