Poważne problemy ze zdrowiem Rafała Patyry. Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację

Rafał Patyra przeszedł skomplikowaną operację kolana
Rafał Patyra przeszedł skomplikowaną operację kolana Fot. Facebook / reprezentacjaTVP
Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych TVP właśnie przeszedł operację kolana. Ta była konieczna po tym , gdy Rafał Patyra uległ wypadkowi, w efekcie którego zerwał więzadła krzyżowe.


O tym, że operacja się udała można było przeczytać na Facebooku reprezentacji TVP w piłce nożnej. "Rachu, ciachu i po strachu. Trener Rafał Patyra już z nowiutkim więzadłem krzyżowym typu LARS. Zabieg przeprowadził as nad asy - dr Damian Zaborowski. Majstersztyk!" - czytamy.

Trener futbolowej reprezentacji TVP na murawę tak szybko jednak nie wróci. Po skomplikowanej operacji dziennikarza czeka długa rehabilitacja. O postępach w leczeniu fani Rafała Patyry dowiadują się na bieżąco z Facebooka. W komentarzach wylała się fala wsparcia dla popularnego dziennikarza sportowego.

"Wasze życzenia i modlitwy działają cuda! Trener szybko wraca do siebie, co widać po apetycie. W jego imieniu wszystkim Wam z serca dziękujemy! Jesteście Wielcy" - napisał Patyra ze szpitala.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki