Romantyczna scena na premierze filmu o MMA. Znany aktor oświadczył się producentce

Tomasz Mandes oświadczył się swojej partnerce Ewie Lewandowskiej na premierze filmu "Underdog".
Tomasz Mandes oświadczył się swojej partnerce Ewie Lewandowskiej na premierze filmu "Underdog". Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Na uroczystej premierze "Underdoga" w Warszawie miała miejsce urocza scena. Aktor Tomasz Mandes, który występuje w filmie, poprosił o rękę swoją dziewczynę – Ewę Lewandowską. Producentka do końca życia zapamięta wtorkowy wieczór w warszawskich Złotych Tarasach.

Tomasz Mandes jest aktorem znanym z filmu "Malanowski i Partnerzy", "Prosto w serce", "Tajemnica Westerplatte". Ostatnio pojawił się też w produkcji "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". W "Underdogu" wciela się w rolę policjanta.

Aktor wykorzystał premierę filmu do niecodziennych oświadczyn – rzadko zdarza się, by osoby znane publicznie w taki sposób okazywały sobie miłość. Mandes ukląkł, wyciągnął pierścionek i poprosił o rękę swoją wybrankę. Producentka Ewa Lewandowska bez wahania powiedziała "tak", a zgromadzeni na sali zaczęli bić brawa.
Dodajmy, że film "Underdog" wchodzi do kin w piątek, 11 stycznia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
WOJCIECH SADURSKIWOJCIECH SADURSKI

"Oskarżenie przez TVPiS jest potężnym przyznaniem się do bezradności argumentacyjnej...". Jak podały media, znalazłem się w znakomitym gronie osób, które TVPiS zamierza ścigać karnie za opinie, dotyczące związku między uprawianą przez tę telewizję propagandą a stworzeniem atmosfery, sprzyjającej mordowi w Gdańsku...

"Jesteście wypier****". [b]Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP[/b]
POLECAMY

"Jesteście wypier****". Dziennikarz opowiada nam, jak wygląda praca w TVP

[b]Owsiak nie puści tego płazem TVP. [/b]"Przez dwa lata to były programy nienawiści"

Owsiak nie puści tego płazem TVP. "Przez dwa lata to były programy nienawiści"