Agata Młynarska wyznała, że od 20 lat robi sobie botoks. "Wolę na twarzy mniej myśleć, za to dobrze wyglądać"

Agata Młynarska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek.
Agata Młynarska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Fot. Facebook / Agata Młynarska
Nie wszyscy chcą o tym mówić, niektórzy wręcz zaprzeczają. Jednak nie Agata Młynarska. Dziennikarka szczerze wyznała, że poprawia sobie urodę. I robi to już od 20 lat.


Do wstrzykiwania botoksu 53-letnia Agata Młynarska przyznała się w wywiadzie dla "Super Expressu". Prezenterka nie owijała w bawełnę.

– Robię botoks. Rzadko, bo raz w roku, może raz na cztery, pięć miesięcy. Uważam, że to wystarczająco – powiedziała Młynarska. Jak dodała, pierwszy raz zrobiła sobie zabieg 20 lat temu.

– Trochę bałam się po raz pierwszy – wspomniała Młynarska swój "debiut" w gabinecie medycyny estetycznej. – Ale muszę powiedzieć szczerze, moja pierwsza przygoda z botoksem miała związek ze zmarszczką między brwiami. Miałam taką podwójną okropną zmarszczkę. Fatalnie się z tym czułam. Podobno ona robi się od myślenia. Postanowiłam, że wolę na twarzy mniej myśleć, za to dobrze wyglądać – wyznała Agata Młynarska.

Dziennikarka wyjawiła również, że przekonał ją do tego Krzysztof Ibisz. Dziennikarz sam jest częstym gościem w gabinetach medycyny estetycznej i ma do tego dość duży dystans. – Księżniczko, ty chcesz z księciem być na scenie? Spójrz na siebie. Dno! – powiedział raz do Młynarskiej.

Słów Krzysztofa Ibisza nie popieramy, ale brawa dla Młynarskiej za odwagę. W końcu każdy może robić z własną twarzą co chce.

źródła: Super Express
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach