Ujawniono, co działo się przed atakiem na Ogórek. Tak pracownik TVP prowokował protestujących

Pracownik TVP prowokował protestujących przed ich atakiem na Magdalenę Ogórek.
Pracownik TVP prowokował protestujących przed ich atakiem na Magdalenę Ogórek. fot. Screen / Twitter / Wolne Media
W mediach społecznościowych ujawniono, co działo się przed atakiem na Magdalenę Ogórek, do którego doszło przed siedzibą TVP Info. Jak się okazuje, pracownik Telewizji Polskiej w przebraniu prowokował i podsycał emocje ludzi protestujących przeciw działaniom mediów publicznych.


Prowokację wśród demonstrantów urządził Mikołaj Andrzej Janusz ps. Jaok – współprowadzący i reporter osławionego programu "W tyle wizji" (tę samą audycję prowadzi w TVP Magdalena Ogórek). "Hańba, agenci PiS-u" – skandował, czym próbował sprowokować zgromadzonych przed TVP Info. "Pokaż twarz Jaoku" – odpowiadali mu protestujący, gdy go rozpoznano.

Przypomnijmy, iż w nocy z soboty na niedzielę doszło do ataku na Ogórek, gdy ta opuszczała siedzibę TVP po swoim programie. Protestujący obrzucili ją wyzwiskami, skandowali hasła "TVP kłamie" i obkleili auto pracowniczki Telewizji Polskiej. Atak został potępiony zarówno przez zwolenników obozu rządzącego, jak i opozycji.

W innym krótkim nagraniu opublikowanym na Twitterze pokazano, jak Magdalena Ogórek po akcie agresji demonstrujących pozostawała uśmiechnięta. Wymownie pozdrawiała protestujących i przesłała im "buziaka".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...