Netflix pokaże dokument o Formule 1. Bohaterem jednego z odcinków będzie rzecz jasna Robert Kubica!

Robert Kubica będzie jednym z bohaterów serialu Netflixa
Robert Kubica będzie jednym z bohaterów serialu Netflixa Fot. Instagram.com/robertkubica_real
Robert Kubica będzie jednym z bohaterów nowego dokumentu o Formule 1. Ekipa Netflixa chodzi za naszym zawodnikiem jak cień. Filmowcy byli obecni m. in. na ostatniej konferencji w Warszawie, a wcześniej śledzili poczynania Roberta w Abu Dhabi.


Kariera Roberta Kubicy to gotowa historia na serial. Zresztą, to jego wielki powrót do Formuły 1 ponoć skłonił producenta do nakręcenia drugiego sezonu.

Zdjęcia do pierwszego sezonu serialu o Formule 1 powstawały w zeszłym roku. Liberty Media, właściciel F1, chce w ten sposób przyciągnąć kolejnych widzów do śledzenia tej dyscypliny, a dystrybucja przez Netflixa to niezły pomysł – platforma dociera do widzów na całym świecie.


Pierwszy, 10-odcinkowy sezon serialu zostanie wyemitowany najprawdopodobniej już w marcu. Kubica będzie w nim jednym z wielu kierowców. Dopiero w drugim sezonie poświęcony mu będzie cały odcinek – a może i sezon. Netflix będzie kręcić jeszcze materiał podczas testów przedsezonowych w Barcelonie oraz weekendów wyścigowych w tym roku.

Źródło: sport.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...