Donatan i Robert Lewandowski nagrali wspólny utwór. Lewy nie śpiewa, ale pojawił się w teledysku

Robert Lewandowski połączył siły z Donatanem
Robert Lewandowski połączył siły z Donatanem Fot. kadr z YouTube / DON
W sieci zadebiutował wspólny utwór Donatana i... Roberta Lewandowskiego. Piłkarz jednak ani nie śpiewa, ani nie rapuje, ale wraz z twórcą hitu "My Słowianie" produkuje kawałek "Mansa Musa". To pierwszy owoc współpracy Donatana i Lewego – i już widać, że fanów im nie zabraknie.


Donatan i Lewandowski zapowiedzieli swoją współpracę już w czerwcu 2017 r. Ten pierwszy odpowiada za muzyczną stronę projektu, ten drugi jest producentem wykonawczym.

Pierwszy singiel pt. "Mansa Musa" – od żyjącego w XIV w. króla Mali, który zasłynął z legendarnego, podobno największego w historii bogactwa – w środę miał swoją premierę na YouTube. Producenci, którzy są podpisani jako Don i RL9, zaprosili do kawałka znanych raperów: Gurala, Sitka i ReTo.

Wraz z utworem pojawił się teledysk. Pojawił się w nim także sam Lewandowski, chociaż... tylko na chwilę. Piłkarza widzimy na samym początku tego nakręconego z rozmachem na zamku Książ klipu.

"Mansa Musa" promuje płytę Dona i RL9, jednak data jej premiery nie jest jeszcze znana. Jednak patrząc po odbiorze teledysku, album może być hitem. Klip ma już ponad 600 tysięcy wyświetleń, a opinie są w większości entuzjastyczne. "Sztos", "ReTo roz...ał" – piszą internauci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"