Prezerwatywy drugiego obiegu na Igrzyskach. Absurdalne przepisy sponsorów w wiosce olimpijskiej w Londynie

Caroline Buchanan informuje o prawie wszystkim co dzieje się w Londynie
Caroline Buchanan informuje o prawie wszystkim co dzieje się w Londynie Zrzut z Twittera https://twitter.com/CBuchanan68/status/231726715817299968
Organizatorzy Igrzysk Olimpijskich w Londynie spętani ograniczeniami marketingowymi, przeprowadzą dochodzenie w sprawie prezerwatyw znalezionych u rowerzystki. Znalezisko nie pochodziło od oficjalnego sponsora.


Sportsmenka biorąca udział w zawodach BMXowych z Australii nieopatrznie przekroczyła niebezpieczną linię. Caroline Buchanan aktywnie opisuje na Twitterze swoją londyńską przygodę, dlatego nie omieszkała też przesłać zdjęcia kubełka prezerwatyw.

Napisała: "Haha plotki były prawdziwe! Wioska olimpijska", nawiązując do pojawiających się przed Igrzyskami informacji o ogromnej liczbie prezerwatyw, które dostali sportowcy i do ich rozwiązłości w wiosce. Przy kubełku ktoś zostawił kartkę z napisem "kangurowe kondomy, dla gruczołu na dole" (gra słów; "gland downunder" brzmi jak "land down under", czyli potoczna nazwa Australii – jak w piosence Men at Work "Down Under").

Przeczytaj też: Seks w wiosce olimpijskiej: "Jestem singlem, nie mogę się już doczekać igrzysk w Londynie"

Problem jednak w tym, że prezerwatywy w koszyku nie pochodziły od Durexa, ale od Ansell oraz Pasante – australijskiego i brytyjskiego konkurenta oficjalnego sponsora zawodów.

Rzeczniczka organizatora Igrzysk powiadomiła, że przyjrzą się sprawie, bo choć sportowcy mogą wnosić produkty na swój własny użytek, to na terenie wioski olimpijskiej nie można rozpowszechniać produktów firm, które nie są oficjalnymi organizatorami.

Zobacz także: Masowa edukacja seksualna. Będą rozdawać prezerwatywy w strefach kibica

Guardian, który przyjrzał się sprawie, zapytał również przedstawicieli firm Ansell i Pasante. Twierdzą, że nie mają nic wspólnego z tym karygodnym zdarzeniem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka