Netflix ma już kandydata na Oscary 2020. Obsada "Irishmana" zwala z nóg

Netflix szykuje mocnego kandydata do przyszłorocznych Oscarów.
Netflix szykuje mocnego kandydata do przyszłorocznych Oscarów. Fot. Materiały promocyjne
Nie musimy znać scenariusza "Irishmana", by stwierdzić, że to jeden z faworytów przyszłorocznych Oscarów. W czasie 91. rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej pokazano jego zwiastun.


Wszyscy fani klasycznego, gangsterskiego kina aż dwukrotnie będą obchodzili w tym roku Boże Narodzenie. Zimą 2019 roku swoją odbędzie się premiera głośno zapowiadanej superprodukcji Netflixa – filmu "The Irishman".

Podczas tegorocznego rozdania Oscarów, twórcy dzieła w reżyserii Martina Scorsese postanowili przypomnieć wszystkim gościom gali, kto w przyszłym roku wróci po wszystko.Obsada filmu Netflixa po prostu zwala z nóg – Robert De Niro, Al Pacino, Harvey Keitel i Joe Pesci na jednym ekranie, to prawdziwe święto. W trailerze słyszymy również cytat: "I heard you paint houses", który w gangsterskim slangu znaczy: "Słyszałem, że zabijasz ludzi".

"I heard you paint houses" to również tytuł książki, która opowiada historię Franka Sheerana – gangstera granego w filmie przez Roberta De Niro. "The Irishman" będzie ekranizacją biografii napisanej przez Charlesa Brandta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...