Brejza uspokoił swoich "fanów". W Europarlamencie zamierza tak samo "gnębić" PiS

Krzysztof Brejza pomimo chęci zostania europosłem nie zamierza odpuszczać PiS.
Krzysztof Brejza pomimo chęci zostania europosłem nie zamierza odpuszczać PiS. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Krzysztof Brejza, znany m.in. z ujawniania nagród dla rządu PiS polityk Platformy Obywatelskiej, nieoczekiwanie ogłosił dzisiaj, że będzie ubiegać się o miejsce w Europarlamencie. Wielu wyborców okazało swoje rozczarowanie jego decyzją. Brejza jednak uspokoił wszystkich – nadal chce być bardzo aktywny.


"W związku z wieloma państwa tweetami – startuję z kujawsko-pomorskiego i zapewniam, że nie zwolnię ani trochę! Aktywność to słowo klucz w moim pojmowaniu polityki. I nic pod tym kątem się nie zmieni" – napisał Brejza.Brejza w ten sposób niejako "uzupełnił" poprzedniego tweeta, w którym poinformował, że chce dostać się do Europarlamentu. "Wszystkie ręce na pokład. Cel jest jasny: Polska wolna i silna w Europie. Trzeba odsunąć PiS od władzy, a pierwszy etap tego boju to eurowybory" – pisał Brejza.Wtedy wielu wyborców zwróciło jednak mu uwagę, że w kraju jest bardziej potrzebny – m.in. z powodu jego "talentu" do ujawniania nagród w PiS czy powiązań partii ze spółką Srebrna.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji