Wiśniewscy mają kilka milionów długów? "To kredytobiorcy z listy VIP SKOK-ów"

Dominika Tajner-Wiśniewska to czwarta żona Michała Wiśniewskiego
Dominika Tajner-Wiśniewska to czwarta żona Michała Wiśniewskiego Fot. Instagram / Dominika Tajner-Wiśniewska
To koniec małżeństwa Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego, jednak nie koniec wspólnych spraw – twierdzi "Fakt". Chodzi o długi. Według tabloidu, mają one opiewać na aż kilka milionów złotych.


Michał Wiśniewski w tym miesiącu nieoczekiwanie złożył do sądu pozew o rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Tym samym rozstaniem zakończyły się wszystkie cztery małżeństwa lidera Ich Troje. Tajner-Wiśniewska tydzień temu wyprowadziła się już z domu, który dzieliła z muzykiem.

Teraz "Fakt" przedstawia nowe rewelacje dotyczące małżeństwa Wiśniewskich. Z dokumentów, do których dotarł tabloid ma wynikać, że oboje zaciągnęli przed laty duże kredyty w SKOK Wołomin, których nadal nie spłacili. Oburzenia nie ukrywają z tego powodu członkowie Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św. Michała, którzy stracili swoje oszczędności, kiedy kasa upadła w 2015 roku.

Ich zdaniem Wiśniewscy to tak zwani kredytobiorcy VIP. – Wielu kredytobiorców z tzw. listy VIP działało naszym zdaniem w pełni świadomie. Brali kredyty ze świadomością, że nie będą musieli oddać pieniędzy – powiedzieli w rozmowie z "Faktem".

Jak pisze "Fakt", długi Wiśniewskich mogą sięgać kilku milionów złotych. – Odsetki rosną, a Wiśniewski kredytu nie spłaca. Jest zadłużony na 2 mln 127 tys. zł – twierdzą członkowie Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św. Michała. Wiśniewski miał bowiem wziąć w 2006 r. 2,8 mln zł kredytu na mieszkanie w Warszawie, a do tej pory spłacił podobno 600 tys. zł.


Z kolei Dominika Tajner-Wiśniewska według "Faktu" w 2013 r. również wzięła kredyt w SKOK Wołomin. Według stowarzyszenia jej dług wynosi milion 305 tys. zł. Sama Tajner-Wiśniewska jednak te spekulacje dementuje. – Mam teraz inne problemy na głowie niż komentowanie takich treści. Nigdy nie otrzymałam żadnych pieniędzy od SKOK – powiedziała "Faktowi".

źródło: Fakt
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki