Przyszedł czas na Daniela Craiga. Kolejny Bond będzie Szkotem

Zgodnie z najnowszymi pogłoskami po 25. Bondzie z rolą agenta 007 pożegna się Daniel Craig.
Zgodnie z najnowszymi pogłoskami po 25. Bondzie z rolą agenta 007 pożegna się Daniel Craig. Fot. Facebook / James Bond 007
Sam Heughan, Richard Madden, a może jakiś inny aktor szkockiego pochodzenia? Pojawiły się plotki, że nowym Jamesem Bondem będzie rodak Seana Connery'ego.


Wybór Szkota do roli agenta 007 byłby swoistym ukłonem w stronę Iana Flemminga – pisarza, który stworzył postać Jamesa Bonda. Zgodnie z zamysłem autora, Bond pochodził właśnie z północnej części Wielkiej Brytanii, był synem Szkota i Szwajcarki. Zgodnie z pogłoskami największe szanse mają gwiazdor "Bodyguarda" – Richard Madden i aktor znany z serialu "Outlander" – Sam Heughen.To oznacza, że po zagraniu w 25. Bondzie z rolą agenta Jej Królewskiej Mości pożegnałby się Daniel Craig. Nowym 007 nie zostałby również czarnoskóry aktor Idris Elba, który od dłuższego czasu próbuje przekonać międzynarodowych fanów, że przyszedł czas na zmianę wizerunku Jamesa Bonda.

Do tej pory jedynie pierwszy Bond – Sean Connery był z pochodzenia Szkotem. George Lazenby był Australijczykiem, Timothy Dalton – Walijczykiem, Pierce Brosnan – Irlandczykiem, a Roger Moore i Daniel Craig – Anglikami.

Na pewno zabraknie Tomasza Kota
Danny Boyle, reżyser 25. części przygód słynnego agenta, przy obsadzaniu roli czarnego charakteru brał pod uwagę Tomasza Kota. Tomasz Kot został poproszony przez reżysera o przygotowanie kilku scen, w których interpretował ostatnie role szwarccharakterów. Niestety w filmie nie zobaczymy Polaka, ponieważ przeciwny jego obsadzeniu był Daniel Craig.

Źródło: screenrant.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje