Znów kolizja z udziałem rządowego auta. W Warszawie zderzyły się trzy samochody

Kolizja samochodu SOP na Czerniakowskiej w Warszawie.
Kolizja samochodu SOP na Czerniakowskiej w Warszawie. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Tych kolizji już nie sposób zliczyć, odkąd zaczęły się rządy "dobrej zmiany". Tym razem do drogowego zdarzenia z udziałem pojazdu Służby Ochrony Państwa doszło w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. W pojeździe SOP nie było osoby ochranianej.


Trzy samochody zderzyły się w Warszawie na skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Nowosielecką na nitce w kierunku Wilanowa. Jedno z tych aut to pojazd SOP – podaje TVN24.
– W stojący samochód Służby Ochrony Państwa uderzyło inne auto, które nie zdążyło wyhamować. Nikt nie został poszkodowany – poinformował stację rzecznik SOP podpułkownik Bogusław Piórkowski. Jak podkreślił, w pojeździe nie było osoby ochranianej. Wyjaśnił, że pojazd, który uczestniczył w zdarzeniu, to samochód "administracyjno-biurowy". Na miejsce przyjechała policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Ostatnia kolizja z udziałem samochodu SOP miała miejsce w Gdańsku zaledwie dwa tygodnie temu, pod koniec marca, gdy PiS miało swoją konwencję w stolicy Pomorza. Wcześniejsze zdarzenie to też stłuczka z marca – tym razem w pobliżu zakopianki.

Ulica Czerniakowska może się wydawać dla pojazdów rządowych dość pechowa. Dwa lata temu doszło na niej (przy skrzyżowaniu z Ludną) do kolizji z udziałem auta ówczesnego zastępcy Antoniego Macierewicza, Bartosza Kownackiego.

źródło: tvn.warszawa.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...