Nowy wątek ws. Madeleine McCann. Wśród znajomych jej rodziców mógł być pedofil

Pojawił się nowy wątek w sprawie porwania małej Madeleine McCann.
Pojawił się nowy wątek w sprawie porwania małej Madeleine McCann. Fot. Screen z YouTube / Netflix Polska
Policja od 10 lat jest bezradna w sprawie porwania małej Madeleine McCann. Tymczasem pojawiła się informacja, że zamieszany w to przestępstwo może być znajomy rodziny, który był członkiem... międzynarodowej siatki pedofilskiej.


Ten wątek pojawił się w śledztwie już 10 lat temu, ale policja wówczas go nie podjęła. Teraz były policjant Goncalo Amaral zdradził dziennikarzom, że członek międzynarodowej siatki pedofilskiej mógł mieć powiązania z osobami będącymi blisko rodziny Madeleine McCann. Jednocześnie zastrzegł, że nie oznacza to, iż rodzice dziewczynki wiedzieli o zainteresowaniu ich rodziną ze strony niebezpiecznego przestępcy.

Chodzi o 48-letniego Martina Ney'a, który od 2012 roku odbywa karę dożywotniego więzienia za zabójstwo trójki dzieci i seksualne wykorzystanie dziesiątek innych. Zdaniem Amarala, w latach 90-tych Ney miał przebywać w różnych miejscach na terenie Portugalii.

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku podczas wakacji w portugalskim kurorcie Praia da Luz, niedaleko Algarve. Mimo zakrojonych na dużą skalę poszukiwań nie udało się odnaleźć dziewczynki do dziś. Kulisy śledztwa można obejrzeć na Netflixie.

źródło: "The Mirror"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...