Jest zwiastun nowego "Black Mirror". Jaka przyszłość czeka nas tym razem?

W piątym sezonie "Black Mirror" zobaczymy piosenkarkę Miley Cyrus.
W piątym sezonie "Black Mirror" zobaczymy piosenkarkę Miley Cyrus. Fot. Youtube.com/Netflix
Piąty sezon "Black Mirror" trafi na platformę Netflix już 5 czerwca. Twórcy pochwalili się właśnie pierwszym zwiastunem mrocznej antologii. W serialu zobaczymy m.in. aktora Andrew Scotta i piosenkarkę Miley Cyrus.


Jak zwykle, fabuła serialu skupi się na wątkach związanych z niedaleką przyszłością, w której technologia odgrywa ważną rolę. Pierwszy zwiastun piątego sezonu przedstawia zlepek trzech nowych odcinków, których tytułów jeszcze nie zdradzono.

Ze zwiastuna można wnioskować, że nowe "Black Mirror" będzie dotyczyło problemów związanych z live streamingiem oraz użyciem nowych technologii do osiągnięcia kariery.

W kolejnej odsłonie serialu, jak co sezon, ujrzymy nową obsadę, która i tym razem pełna będzie znanych nazwisk. W najnowszych odcinkach zobaczymy m.in. odtwórcę roli Moriarty’ego w serialu "Sherlock" Andrew Scotta, znanego z uniwersum Marvela Anthony’ego Mackiego, wokalistkę Miley Cyrus oraz aktora z filmu "Interstellar" Tophera Grace'a.

Poprzednie cztery sezony serialu można oglądać na Netflixie. Pod koniec grudnia zeszłego roku swoją premierę miał interaktywny film "Bandersnatch", który również powstał w ramach antologii "Black Mirror".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...