Mick Jagger udowadnia, jak szybko wyzdrowiał. To nagranie to fenomen

Wokalista The Rolling Stones przeszedł niedawno operację serca.
Wokalista The Rolling Stones przeszedł niedawno operację serca. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Wokalista kultowego The Rolling Stones doszedł już do zdrowia po operacji serca, którą przeszedł kilka tygodni temu. Mick Jagger udostępnił nagranie, na którym widać jak tańczy w sali prób. W wyniku jego problemów zdrowotnych zespół odwołał wcześniej całą trasę koncertową.


Muzyk wraca do formy błyskawicznie. Na opublikowanym w środę na swoim Twitterze wideo widać jak Mick Jagger ekspresyjnie skacze i tańczy do słyszanej w tle muzyki. Piosenkarz najprawdopodobniej szykuje się do powrotu na estradę.

75-latek musiał przejść niedawno operację wymiany jednej z zastawek serca. Z tego też powodu pod koniec marca odwołano 17 koncertów The Rolling Stones w ramach ich trasy koncertowej, która miała potrwać od 20 kwietnia do 29 czerwca i odbyć się na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

W zeszłym roku w lipcu brytyjski zespół po raz czwarty dał koncert w Polsce. Tym razem muzycy zagrali na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polska to piękny kraj. Jestem za stary, by być sędzią – powiedział po polsku do widowni podczas koncertu w Warszawie 75-letni wokalista Po jego słowach wybuchła owacja. Później Jagger dodał: "Ale jestem wciąż młody, by śpiewać".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun