Poznaliśmy pierwszą jurorkę "The Voice Senior"? Nikt się jej nie spodziewał

Trenerem seniorów zostanie najprawdopodobniej Alicja Majewska.
Trenerem seniorów zostanie najprawdopodobniej Alicja Majewska. Fot. Youtube.com/Intro Archiv
Z nieoficjalnych informacji serwisu przeambitni.pl wynika, że w fotelu jurorskim nowego show pierwsza zasiądzie Alicja Majewska. Portal zdradził też datę premiery programu, w którym zaśpiewają seniorzy.


Wcześniej spekulowano, że w najnowszym programie muzycznym stacji TVP trenerami będą m.in. Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk czy Beata Kozidrak. Według portalu Przeambitni Telewizja Polska podpisała kontrakt z Alicją Majewską - piosenkarką znaną choćby z utworów "Być kobietą" oraz "Odkryjemy miłość nieznaną".

"TVP bardzo długo zastanawiało się jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzycznego show i zaryzykowali i zaangażowali Panią Alicję Majewską" – zdradził portal. Jak podał, wokalistka cieszy się z tego angażu i podpisała już umowę z producentami.

Serwis ujawnił również prawdopodobną datę emisji pierwszego odcinka "The Voice Senior". "Premiera programu ma się odbyć w grudniu bieżącego roku, a zdjęcia ruszają już w połowie lipca 16-18" – poinformował serwis.

Zmiany w programie "The Voice" czekają także prowadzących. Ponoć najnowsze show dla osób po 60-tym roku życia ma poprowadzić znana z "Rolnik szuka żony" Marta Manowska.

źródło: przeambitni.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...