Polak wystąpił w teledysku Taylor Swift. Zna go niejeden widz Netflixa

Antoni Porowski jest gwiazdą programu "Queer Eye".
Antoni Porowski jest gwiazdą programu "Queer Eye". Fot. Instagram/antoni
W najnowszym wideoklipie amerykańskiej gwiazdy pop pojawiło się wiele znanych nazwisk, które reprezentują środowisko LGBT. Wśród nich znalazł się Antoni Porowski – gwiazda kultowego programu Netflixa "Porady różowej brygady".


Teledysk do "You Need To Calm Down" jest bardzo pro-LGBT. Wystąpili w nim m.in. RuPaul oraz znane z jego programu drag queen, a także Ellen Degeneres oraz Adam Lambert. Nie zabrakło też piątki z "Queer Eye", do której należy 35-letni Polak.

Antoni Porowski, choć urodził się w Kanadzie, jest synem Polaków, którzy przeprowadzili się w młodości do Montrealu. Mężczyzna studiował w Nowym Yorku aktorstwo, gdzie podczas nauki dorabiał pracując w gastronomi.

Porowskiemu udało się zagrać w paru filmach. Jedna krótkometrażówka z jego udziałem trafiła nawet w 2016 roku na festiwal w Cannes. Obecnie bardziej niż aktorstwem zajmuje się profesjonalnym gotowanie.

35-latek pojawił się w składzie nowej edycji "Queer Eye", którą produkuje platforma Netflix. W programie tym piątka nieheteroseksualnych mężczyzn przeprowadza metamorfozy ludzi, którym życie dało w kość. Antoni pełni tam funkcję speca od kuchni.

Porowskiemu ciężko jest jednoznacznie określić swoją orientację seksualną – w jednym z wywiadów nazwał ją "płynną". – Umawiałem się z mężczyznami i z kobietami przez kilka lat i nagle skończyłem w związku z facetem – powiedział. Jego chłopakiem jest obecnie Trace Lehnhoff.

Gwiazda Netflixa umie posługiwać się językiem angielskim, francuskim i polskim.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...