Wiadomo, kiedy pogrzeb zamordowanej 10-latki. Mama dziewczynki wystosowała specjalny apel

Pogrzeb zamordowanej w Mrowinach 10-letniej Kristiny odbędzie się 22 czerwca.
Pogrzeb zamordowanej w Mrowinach 10-letniej Kristiny odbędzie się 22 czerwca. Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Pogrzeb zamordowanej 10-letniej Kristiny odbędzie się 22 czerwca. Informacje o uroczystości w imieniu rodziny przekazała Gmina Żarów. Zaapelowano m.in. o poszanowanie prywatności rodziny.


Pogrzeb 10-letniej Kristiny odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym w Żarowie. Jednocześnie gmina Żarów na prośbę mamy zamordowanej dziewczynki zwróciła się do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu dziecka, aby na pogrzeb nie przychodzić ubranym w czarnych kolorach.

"Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki. Prosimy również, aby zabrać ze sobą białe kwiaty" – czytamy na stronie gminy. Do wszystkich, którzy zamierzają wziąć udział w uroczystości, zaapelowano również o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny.

10-letnia Kristina ze wsi Mrowiny zaginęła w czwartek 13 czerwca ok. godz. 13. Wcześniej skończyła lekcje w szkole i miała udać się do pobliskiego Żarowa na lekcję śpiewu, jednak nie wróciła do domu. Po długich poszukiwaniach ciało Kristiny zostało znalezione w lesie przez kobietę spacerującą z psem. Zatrzymany Jakub A. przyznał się do winy. Postawiono mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz podżegania do zabójstwa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię