Twórcy "Stranger Things" podgrzewają atmosferę przed premierą 3. sezonu. Nowy trailer budzi grozę

Fot. Youtube/Netflix
Twórcy kultowego już serialu "Stranger Things" pochwalili się kolejnym zwiastunem trzeciego sezonu. W nowym klipie widać, że mieszkańcy Hawkins ponownie będą walczyć o przetrwanie. Tym razem ich wróg będzie znacznie silniejszy.


– Wy nas wpuściliście, a teraz pozwolicie nam tu zostać – słyszymy na początku finałowego zwiastuna. Główna bohaterka Eleven jest przekonana, że zamknęła wrota do "odwróconego świata" – nic bardziej mylnego. Jak się jednak okazuje, grupa dzieciaków zmierzy się z jeszcze większym złem, które zagraża Hawkins.
Eksperymenty prowadzone w lokalnym laboratorium, zabawa w wesołym miasteczku oraz paranormalne zjawiska – to wszystko zobaczymy w nowym sezonie hitu Netflixa. Oprócz tego ponownie ujrzymy komiczny duet Dustina i Steve’a, a także miłosną relację między Eleven a Mike'iem.

W obsadzie "Stranger Things 3" znaleźli się wszyscy aktorzy z poprzednich dwóch sezonów. Nowym nazwiskiem jest z pewnością córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a – Maya Hawke. Dziewczyna wcieli się w postać koleżanki z pracy Steve'a Harringtona.

Kultowy serial trafi na platformę Netflix już 4 lipca.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"