Milik oświadczył się swojej wieloletniej partnerce. "To chwila, na którą czeka każdy z nas"

Piłkarz oświadczył się swojej dziewczynie w Grecji.
Piłkarz oświadczył się swojej dziewczynie w Grecji. Fot. Instagram/arekmilik
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyli się. Do oświadczyn doszło podczas wakacji w Grecji. Narzeczona piłkarza pochwaliła się już internautom swoim pierścionkiem.


Polski reprezentant udostępnił na Instagramie zdjęcie zrobione w greckim porcie, na którym widać, jak klęczy przed swoją dziewczyną. "Powiedziała: TAK!" – napisał w poście.

Narzeczona 25-letniego piłkarza również dodała na swoim profilu wpis, w którym zachwyca się tą wyjątkową dla niej chwilą. "Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata, stanowią wystarczającą przysięgę" – skomentowała Ziółek, która na codzień zajmuje się projektowaniem ubrań oraz zarządza odzieżową marką Wild Mascot.

"Jest taka chwila, na którą czeka każdy z nas. Moja nadeszła" – dodała 24-latka. Do wpisu załączyła również zdjęcie pierścionka zaręczynowego.

Dodajmy, że w czerwcu tego roku ślub wzięło też czterech innych kadrowiczów – Krzysztof Piątek, Maciej Rybus, Piotr Zieliński i Przemysław Frankowski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię