"Bolec" stanął za kamerą. Są pierwsze zdjęcia z planu drugiej części "Chłopaki nie płaczą"

Powstaje kontynuacja kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą".
Powstaje kontynuacja kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą". Fot. Instagram / @kacperanuszewski
Komedia Olafa Lubaszenki dorobiła się statusu kultowej, a to teksty z "Chłopaków" na stałe weszły do słownika mowy potocznej Polaków. Choć to mało prawdopodobne, że kontynuacja filmu powtórzy sukces pierwszej części, czekamy na nią z niecierpliwością. Wiemy, kto zagra w nim główną rolę.


W przypadku takich powrotów budzi się w nas mieszanka ogromnej nadziei i paraliżującego strachu. Z jednej strony dochodzą do głosu sentymenty – kto nie chciałby jeszcze raz zobaczyć swetra Gruchy? Z drugiej żyje w nas silna obawa, że ktoś weźmie się za świętość i dokona na niej aktu profanacji.Za reżyserię "Futra z misia" – tak nazywa się film okrzyknięty drugą częścią kultowej komedii – odpowiada filmowy "Bolec", czyli Michał Milowicz. Scenariusz, podobnie jak w przypadku "Chłopaków", napisał Olaf Lubaszenko.

– Iza (Miko – przyp. red.) gra główną rolę w filmie "Futro z misia" w reżyserii Michała Milowicza. Scenariusz napisał Olaf Lubaszenko. To komedia gangsterska – zdradził w rozmowie z "Super Expressem" jeden z pracowników produkcji filmu.Zdjęcia do "Futra z misia", jak na razie są robione w Zakopanem. Kolejne ujęcia mają być kręcone także w Warszawie i nad Bałtykiem. Poza Izą Miko w filmie zobaczymy również m.in. Cezarego Pazurę, Mirosława Zbrojewicza, Przemysława Sadowskiego i Stanisławę Celińską.

W obsadzie zabraknie jednak przynajmniej trzech legendarnych postaci, bez których komedia "Chłopaki nie płaczą" nie byłaby tym samym filmem. Po pierwsze Maciej Stuhr, który w "Chłopakach" wcielił się w rolę Kuby, głównego bohatera. Po drugie Bohdan Łazuka – szef mafii i ojciec "Bolca", z którym każdy chciałby się wybrać na wycieczkę do Muzeum Lotnictwa (k***a jego mać).


Przede wszystkim jednak w filmie zabraknie Tomasza Bajera, czyli "Laski". Na otarcie łez warto raz jeszcze przypomnieć sobie jego słynny monolog, żebyś nie zapomniał o tym, "co lubisz w życiu robić".Źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię