Tomasz Kot idzie jak burza! Pojawił się podczas koncertu Chemical Brothers na słynnym festiwalu

Tomasz Kot "pojawił się" na brytyjskim festiwalu Glastonbury
Tomasz Kot "pojawił się" na brytyjskim festiwalu Glastonbury Fot. Instagram / Karolina Korwin-Piotrowska
To wymarzona kolaboracja dla wszystkich fanów The Chemical Brothers i Tomasza Kota. Polski aktor wystąpił bowiem w imponujących wizualizacjach podczas koncertu elektronicznego duetu na jednym z najsłynniejszych festiwali – Glastonbury Festival.


Tomasz Kot ma po występie w nominowanej do Oscara "Zimnej wojnie" świetną passę. Polski aktor, który o mało co nie wystąpił w nowym filmie o Jamesie Bondzie, ostatnio był bohaterem sesji zdjęciowej cenionego fotografa Petera Lindbergha w amerykańskim"Vogue'u". Zagra też słynnego wynalazcę Nikolę Teslę w zagranicznym filmie.

Teraz aktora mogli zobaczyć również fani legendarnego elektronicznego duetu The Chemical Brothers na jednym z najpopularniejszych festiwali na świecie – Glastonbury w Wielkiej Brytanii.

42-letni aktor pojawił się w wizualizacjach podczas ich koncertu na głównej scenie, o czym poinformowała na Instagramie Karolina Korwin-Piotrowska. "Tomasz Kot na Glastonbury z Chemical Brothers – został zaproszony do współpracy przez zespół – jest narratorem całości – DUMA! To się dzieje naprawdę" – napisała dziennikarka.O współpracy ze słynną grupą Kot mówił już wcześniej. – Jakiś czas temu do współpracy zaprosił mnie zespół The Chemical Brothers. Znalazłem się w grupie brytyjskich performerów, tancerzy i aktorów. Tworzyliśmy wizualną stronę ich trasy koncertowej. Chłopaki ruszyli w świat i sprawia mi to wiele satysfakcji – cytował go Pudelek.

Twarz Tomasza Kota pojawi się na wszystkich koncertach podczas światowej trasy koncertowej The Chemical Brothers. Brytyjski zespół wystąpi w najbliższym czasie w m.in. Barcelonie, Madrycie czy Zurychu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię