Tomasz Kot modelem w amerykańskim "Vogue". Sesją pochwalił się światowej sławy fotograf

Tomasz Kot robi karierę i świetnie promuje Polskę za granicą. Jego sesja w amerykańskim "Vogue" już odbiła się szerokim echem w internecie
Tomasz Kot robi karierę i świetnie promuje Polskę za granicą. Jego sesja w amerykańskim "Vogue" już odbiła się szerokim echem w internecie Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Kolejny zagraniczny sukces polskiego aktora. Tomasz Kot jest jednym z bohaterów sesji zdjęciowej amerykańskiego "Vogue'a". Na fotografiach, które znajdą się w lipcowym numerze magazynu, towarzyszy mu holenderska top modelka Rianne van Rompaey, a autorem sesji jest Petera Lindbergh.


Brad Pitt, Emma Watson, Margot Robbie, Robert Pattinson, Penélope Cruz - bez końca można wymieniać bohaterów zdjęć niemieckiego fotografa modowego - znanego również z pracy przy kalendarzu Pirelli. Profil Lindbergha na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Do portfolio ze zdjęciami międzynarodowych gwiazd właśnie dołączył polski aktor Tomasz Kot.
Nie tylko Kot miał zdjęcia w "Vogue'u". Wcześniej w polskim wydaniu wspaniałej sesji okładkowej doczekała się jego ekranowa partnerka z "Zimnej wojny" Joanna Kulig.W przeciwieństwie do Joanny Kulig (aktorka zrezygnowała z Hollywoodu dla dziecka), Tomasz Kot kontynuuje karierę w USA. Co prawda, w końcu nie został szwarccharakterem w filmie z Jamesem Bondem, ale wciąż niewykluczone, że zagra w ekranizacji komiksów Marvela z Angeliną Jolie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...