Dowbor nie dał zapomnieć Kurdej-Szatan o jej zwolnieniu przez TVP. "Masz teraz specjalne wakacje"

Kurdej-Szatan i Dowbor wspólnie poprowadzili festiwal w Opolu Polsatu, jednak prezenter wbił celebrytce szpilkę
Kurdej-Szatan i Dowbor wspólnie poprowadzili festiwal w Opolu Polsatu, jednak prezenter wbił celebrytce szpilkę Fot. Instagram / Barbara Kurdej-Szatan, Instagram / Maciej Dowbor
Była już gwiazda TVP nie ma ostatnio najlepszej passy zawodowej. Jednak po tym, jak Telewizja Publiczna się z nią pożegnała, Barbara Kurdej-Szatan nie próżnuje. Celebrytka poprowadziła Przebojowe Opole Polsatu, ale temat TVP ciągnął się za nią nawet tam.


Decyzją TVP Kurdej-Szatan niespodziewanie straciła posadę prowadzącej program "Voice of Poland", "The Voice. Kids" oraz "Dance dance dance".

Spekuluje się, że stacja pozbyła się aktorki za jej poglądy polityczne. Gwiazda poparła m.in. kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach i wsparła Paradę Równości. Chociaż w oświadczeniu TVP informowało, że jednym z powodów zwolnienia aktorki z funkcji prowadzącej był fakt, że stacja musi stale "zaskakiwać i intrygować" swoich widzów.

Sama Kurdej-Szatan wspomniała o swojej "niepokorności politycznej" w pożegnalnym poście na Instagramie.

– (...) Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z "twarzy TVP" – jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji" – napisała aktorka "M jak miłość".Kurdej-Szatan nie ma się jednak raczej czym martwić, szybko zainteresował się nią bowiem Polsat. W weekend wraz z Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem poprowadziła polsatowski festiwal Przebojowe Opole. Dowbor nie dał jednak Kurdej-Szatan zapomnieć o jej ostatnich niepowodzeniach.

– Mamy już wakacje i ty masz wakacje, specjalne wakacje – powiedział w pewnym momencie na scenie do swojej koleżanki.

Ta nie dała się jednak sprowokować i odpowiedziała jedynie krótkim "tak", po czym zmieniła temat. Dowbor jeszcze raz wrócił potem do tematu. – Mówiłem Ci, Basiu, że taki klimat tylko w Opolu – powiedział, nawiązując złośliwie do drugiego festiwalu w Opolu, który organizuje TVP.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię