Ekspertka kreśli czarny scenariusz ws. zaginionego Dawida. Wskazała ważne szczegóły

Ekspertka przewiduje czarny scenariusz ws. zaginięcia 5-letniego Dawida.
Ekspertka przewiduje czarny scenariusz ws. zaginięcia 5-letniego Dawida. Fot. policja.waw.pl
Mnożą się spekulacje na temat tego, co mogło stać się z zaginionym 5-letnim Dawidem z Grodziska Mazowieckiego. Służby szukają go już ponad 80 godzin. Psycholog Teresa Gens w Polsat News ujawniła, co usłyszała od mieszkańców miasta o ojcu chłopca. Mężczyzna podobno miał problem z narkotykami i hazardem.


– Myślę, że gdyby zdrowe 5-letnie dziecko zostało porzucone, to istniałaby duża szansa, że zostałoby znalezione. Dziecko ma silny instynkt samozachowawczy, próbowałoby wydostać się z trudnej sytuacji. Ale być może ojciec przekazał je komuś. I w tym nadzieja – powiedziała Teresa Gens.

Psycholog przyznała, że była ostatnio w Grodzisku Mazowieckim, gdzie miała okazję porozmawiać z mieszkańcami o zaginięciu Dawida. – Ludzie znają mnie z mediów, więc opowiadali mi wiele rzeczy. Mówią, że ojciec Dawida miał problemy z hazardem i narkotykami – podkreśliła.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego
Wciąż nie wiadomo, że gdzie 5-letni Dawid z Grodziska Mazowieckiego. Z najnowszych informacji wynika, że przeszukano już obszar o powierzchni 3 tys. hektarów. Policja przeanalizowała też nagrania, które mogą okazać się pomocne w znalezieniu dziecka.


Poszukiwania Dawida rozpoczęły się 10 lipca. Chłopiec został zabrany przez ojca z Grodziska Mazowieckiego około 17:00 w środę. Według informacji policji, przed 21:00 mężczyzna odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg. Ślad po dziecku zaginął.

źródło: Polsat News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ