W nowym Bondzie to kobieta będzie agentem 007. Nie wygryzła jednak Daniela Craiga

Brytyjska aktorka zagrała m.in. w filmie "Kapitan Marvel".
Brytyjska aktorka zagrała m.in. w filmie "Kapitan Marvel". Fot. Instagram/lashanalynch
Według zagranicznych mediów w najnowszej części przygód Jamesa Bonda w rolę nowego agenta 007 ma wcielić się aktorka Lashana Lynch. Kobieta ma przejąć ten numer po głównym bohaterze granym przez Daniela Craiga, który w filmie przechodzi na emeryturę.


Jak podaje dziennik "Daily Mail", 25 część serii o Jamesie Bondzie ma rozpocząć się sceną, w której szef MI6 prosi o wejście do gabinetu agenta 007. Drzwi otwierają się, ale zamiast Daniela Craiga, pojawia się w nich Lashana Lynch ("Kapitan Marvel").

Postać grana przez Brytyjkę ma przejąć jedynie numer Bonda po tym, jak zdecydował się on przejść na emeryturę. Jednak jego wakacje na Jamajce nie powstrzymają byłego szpiega przed uwodzeniem nowo powołanej agentki.

Pomysłodawczynią nowej agentki 007 miała być jedna ze scenarzystek Pheobe Waller-Bridge - została ona zatrudniona po to, aby zmienić image Bonda, który dotąd uchodził za seksistę.

Najnowszy Bond, który nie ma jeszcze tytułu, będzie wyjątkowy – w roli Agenta 007 po raz ostatni wystąpi bowiem Daniel Craig. Na ekranie ponownie zobaczymy Ralpha Fiennesa i Bena Whishawa, czyli odtwórców M i Q, a także Naomie Harris (Moneypenny) oraz Leę Seydoux (Madeleine Swann). W nowej odsłonie w głównego antagonistę słynnego szpiega wcieli się Rami Malek, zdobywca Oscara za rolę w "Bohemian Rhapsody".

źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"