Syn Zenka Martyniuka jednak się rozwodzi. "Ta dziewczyna miała tylko parcie na szkło"

W rodzinie Martyniuków już wcześniej dochodziło do awantur.
W rodzinie Martyniuków już wcześniej dochodziło do awantur. Fot. Instagram/daniel.martyniuk
"Super Express" śledził transmisję na żywo prowadzoną przez Daniela Martyniuka na Instagramie. Z relacji tabloidu wynika, że 30-latek rozwodzi się ze swoją niedawno poślubioną żoną Eweliną. Poszło najprawdopodobniej o antykoncepcję.


W trakcie transmisji na Instagramie syn Zenona Martyniuka odpowiadał na pytania internautów. Najgoręcej zrobiło się, gdy jeden z obserwatorów zapytał o jego żonę i córkę. – Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu – przyznał.


– Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło – powiedział Daniel. Z dalszej części jego relacji live można wnioskować, że problemy w małżeństwie miały związek z brakiem antykoncepcji.

– Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać – podkreślił. Zaznaczył, że kocha swoją córkę. – Chciałabym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć – skwitował.


Zenon Martyniuk zapewniał wcześniej, że po urodzeniu wnuczki jego syn uspokoił się, a w rodzinie nie ma już "drobnych zawirowań". "Wygląda na to, że dla tej pary nie ma już ratunku" – czytamy w "Super Expressie".

Kryzys za kryzysem
Jeszcze w maju Zenek Martyniuk zapewniał, że w małżeństwie jego syna wszystko się poukładało. – Tam były jakieś drobne zawirowania, ale teraz urodziła się wnuczka – mamy przepiękną Laurkę, jak nazywamy Laurę – mówił gwiazdor disco polo.

Wcześniej tabloidy oraz białostocka prasa wielokrotnie pisały o kryzysie w rodzinie Daniela Martyniuka. Na początku roku opisywano, jak syn gwiazdy disco-polo w swoim domu w Wasilkowie pod Białymstokiem urządził potężną awanturę niedawno poślubionej żonie (była wtedy w ciąży). Po pijanemu nie chciał jej wpuścić do mieszkania.

Skończyło się interwencją policji. Lokalna prasa opisywała, że syn Zenka Martyniuka został wyprowadzony z domu w kajdankach. Sam gwiazdor przyznał, że rozpieścił swego syna.

źródło: "Super Express"

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu