Nie będzie drugiego sezonu programu Justyny Żyły. Nie sprawdziła się jako prowadząca?

Justyna Żyła przez kilka miesięcy prowadziła swój własny telewizyjny program
Justyna Żyła przez kilka miesięcy prowadziła swój własny telewizyjny program Fot. Instagram / Justyna Żyła
Programy telewizyjne, wywiady, teledyski. Życie Justyny Żyły po rozwodzie z Piotrem Żyłą wydawało się wielką medialną sielanką. Jednak celebrytka, która wyznała, że za rozstanie zapłaciła wysoką cenę, właśnie – jak twierdzi portal Pudelek – straciła swoje show "Pierzemy brudy do czysta".


Justyna Żyła, która została celebrytką po głośnym rozwodzie ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, wyznała właśnie w "Vivie", że rozwód był dla niej bardzo ciężkim przeżyciem, a jej syn nie miał obiekcji do jej rozbieranej sesji w "Playboyu", ponieważ "bardziej by się wstydził, jakby pracowała w policji". Celebrytka wyznała również, że nadzieją patrzy w przyszłość i chce dalej prowadzić swój program telewizyjny oraz kulinarnego bloga.Jednak to pierwsze marzenie może się nie ziścić. Jak podaje Pudelek, nie powstaną bowiem nowe odcinki jej show "Pierzemy brudy do czysta" w stacji Active Family. – Nie będzie drugiego sezonu programu – poinformowali twórcy "Pierzemy brudy do czysta".

W programie Żyła była mediatorką między zwaśnionymi i skłóconymi Polakami. Jej debiut jako prowadzącej był średnio oceniany przez widzów, jednak Żyła się tym nie zrażała i często chwaliła się na Instagramiezdjęciami z planu.źródło: Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"