Leszek Miller trzyma kciuki za wnuczkę w "Tańcu z gwiazdami". "Będę z zapartym tchem oglądał występy"

Przed Moniką Miller nowe wyzwania
Przed Moniką Miller nowe wyzwania Fot. Instagram / Monika Miller
Przed Moniką Miller nowe wyzwania. Wnuczka Leszka Miller zatańczy w "Tańcu z gwiazdami", a kciuki trzymać za nią będzie jej dumny dziadek. Były premier i obecny europoseł wierzy, że 24-latka może wygrać Kryształową Kulę.


Monika Miller, jedyna wnuczka byłego premiera, dwa lata temu weszła na medialne salony. Córka nieżyjącego Leszka Millera Jr. często mówi na Instagramie o swoim prywatnym życiu, a teraz zgodziła się na udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami".24-latka nie kryje jednak obaw. Czego się boi? Swojego tanecznego partnera, którego jeszcze nie poznała. – [Chcę] kogoś, kto będzie miał do mnie cierpliwość. Mam nadzieję, że nie skoczymy sobie do gardeł – jeszcze nie wiem kto to będzie – napisała na InstaStories. Dodała również, że kompletnie nie zna się na tańcu, najbardziej boi się z jurorów Ivony Pavlović i "strasznie jara się kieckami".

Jednak mniej obaw ma jej dziadek. W rozmowie z "Super Expressem" Miller wyznał, że cieszy się, że jego wnuczka podjęła kolejne wyzwanie. – Widzę, że jest bardzo zdeterminowana i podekscytowana. Życzę jej, żeby Kryształowa Kula trafiła w jej ręce i w ręce jej partnera – dodał Leszek Miller. Polityk przyznał również, że z zapartym tchem będzie oglądał występy Moniki.

źrodło: [i]Super Express
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"