Maria Tymańska nie płacze po Tymonie. Na Instagram wstawiła zdjęcie z nowym partnerem

Małżeństwo Tymańskich rozwodzi się
Małżeństwo Tymańskich rozwodzi się Fot. Instagram.com/tymontymanski/ Instagram.com/mariabros
To już definitywny koniec małżeństwa Tymańskich. Najpierw nową partnerkę zaprezentował Tymon, teraz Maria wstawiła zdjęcie z nowym ukochanym. Internauci nie kryją zachwytu.


Tymon Tymański wywołał burzę, kiedy w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że jest "poliamorystą, a jego obecna żona jest bardzo wyluzowana i mają cudowny, otwarty związek". Okazało się jednak, że o niczym miała nie wiedzieć jego żona Maria, a o niewierności Tymańskiego dowiedziała się dopiero z tabloidu.Para, która była małżeństwem od 2013 r. i ma dwójkę dzieci, podjęła decyzję o rozwodzie. Maria Tymańska, z zawodu didżejka i pisarka, wyjawiła w rozmowie z "Faktem", że już wcześniej myślała o rozstaniu, ale wyznanie muzyka było "gwoździem do trumny". Sam Tymański stwierdził potem, że jego słowa były żartem, a "wina w tego typu sytuacjach zawsze leży gdzieś pośrodku". Muzyk pokazał już nawet w czerwcu na Instagramie... nową dziewczynę.

Teraz Maria Tymańska również wstawiła właśnie zdjęcie z nowym partnerem. "Idealna sceneria jest wtedy, gdy twój najlepszy przyjaciel staje się twoim chłopakiem" – podpisała zdjęcie, na którym obejmuje się z nieznanym mężczyzną. Pod postem posypały się gratulacje. "Szczęścia!" – życzyli didżejce internauci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"