Irina Shayk nie płakała długo po rozstaniu. Jej nowy partner to kolejna gwiazda ekranu

Rosyjska modelka rozstała się niedawno z amerykańskim aktorem. Bradleyem Cooperem.
Rosyjska modelka rozstała się niedawno z amerykańskim aktorem. Bradleyem Cooperem. Fot. 123rf
Jeszcze niedawno głośno było o rozstaniu Iriny Shayk z Bradleyem Cooperem, który zostawił ponoć modelkę dla Lady Gagi. Teraz okazuje się, że była dziewczyna aktora ma już nowego partnera. To ex Jennifer Aniston.


Według zagranicznych mediów Shayk spotyka się z aktorem Justinem Therouxem, byłym mężem Jennifer Aniston. Jak podaje magazyn "Woman’s Day" 33-letnia Rosjanka od razu poczuła się bezpiecznie w ramionach nowego chłopaka. "Natychmiast między nimi zaiskrzyło" – piszą tabloidy.

Justin Theroux jest najbardziej znany z ról w filmach "Mulholland Drive" oraz "Dziewczyna z pociągu", a także z występów w serialach "Sześć stóp pod ziemią" i "Pozostawieni". Swoją karierę aktorską zaczynał na deskach broadwayowskich teatrów.

47-letni aktor zaczął spotykać się z gwiazdą serialu "Przyjaciele" w 2012 roku, a po trzech latach wziął z nią ślub. Para ogłosiła w 2018 separację.

Przypomnijmy, że Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się po czterech latach związku. Oficjalny powód zakończenia relacji nie jest jednak znany, ale osoby śledzące hollywoodzkie życie już dawno mieli pewną teorię, w której bierze udział Lady Gaga. Piosenkarka ponoć wprowadziła się już do mieszkania aktora.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"