Policja przeszukała domy twórców kanału Lorda Kruszwila. Sprawa dotyczy molestowania

Lord Kruszwil namawiał swojego brata, do oceniania kobiecych części intymnych.
Lord Kruszwil namawiał swojego brata, do oceniania kobiecych części intymnych. Fot. Screen z Youtube
Kanał Lorda Kruszwila został zablokowany dwa miesiące temu. Wszystko przez zawiadomienie złożone przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, w którym zarzucono twórcom kanału m.in. zmuszanie 10-latka do obmacywania kobiecych pośladków. Jak się okazuje, policja dokonała przeszukań w domach youtuberów.


O sprawie przeszukań poinformował na swoim fanpage’u Ośrodek. "Podczas przeszukania zatrzymano telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy należący do sprawców (…) Teraz biegli przeszukają zawartość tych nośników, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci" – napisano, podkreślając, że staną się one dowodem w śledztwie.

"Marek K. I jego koledzy z ekipy są sprawcami wykorzystania małego chłopca, któremu kazali dotykać miejsc intymnych dorosłych kobiet. Te praktyki były utrwalane i prezentowane za pieniądze w sieci internetowej (...) Za popełnione czyny sprawcom grozi do 12 lat pozbawienia wolności" – czytamy we wpisie. Przedstawiciele Ośrodka nazwali takie praktyki patostreamingiem.

Przypomnijmy, że Lord Kruszwil nagrał filmik, na którym ocenia pośladki dziewczyn z - na oko - 10-letnim bratem. "Zarąbiste dupeczki" – powiedział na nagraniu chłopiec. Jego postać była chyba najbardziej przerażająca w tym "projekcie". Na pytanie kamerzysty (o ksywie Kamerzysta) o to, co by zrobił z tymi "dupeczkami", odpowiedział podekscytowany: "Pomacał". 
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"