"Fakt" podpatrzył, jak Kaczyński potraktował Morawieckiego. Premier musiał stać przed budynkiem

Fakt: Morawiecki aż dwie godziny czekał na rozmowę z Kaczyńskim przed budynkiem przy Nowogrodzkiej.
Fakt: Morawiecki aż dwie godziny czekał na rozmowę z Kaczyńskim przed budynkiem przy Nowogrodzkiej. Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
To była nerwowa środa przy Nowogrodzkiej. Od godz. 13.00 - z przerwą - do godzin nocnych prowadzono dyskusje w centrali Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomo, że druga część rozmów prezesa PiS z politykami partii rządzącej dotyczyła sprawy Marka Kuchcińskiego i jego niezbyt służbowych lotów. Fotoreporter "Faktu" przed budynkiem partii wypatrzył premiera Mateusza Morawieckiego.


– Kolejne spotkanie sztabu za nami. Tego typu narady odbywamy regularnie od wielu tygodni i nie ma w tym nic nadzwyczajnego – mówiła po popołudniowej części rozmów przy Nowogrodzkiej rzeczniczka partii Anita Czerwińska. W tym spotkaniu brali udział m.in. Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński, Ryszard Terlecki czy Beata Szydło.

Gdy prezes PiS rozmawiał m.in. z wicepremierem Piotrem Glińskim, premier Mateusz Morawiecki czekał przed siedzibą partii. Uchwycił to obiektyw fotoreportera "Faktu". Jak odnotowuje tabloid, szef rządu na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim czekał aż dwie godziny w dusznym powietrzu. "Klimatyzowane wnętrze limuzyny tym razem z pewnością nie poprawiło atmosfery" – komentuje tabloid.

Wieczorem przy Nowogrodzkiej doszło do kolejnej serii spotkań – już bardziej owianych tajemnicą. Wiadomo, że na rozmowy do prezesa PiS przyjechał bohater zamieszania ostatnich dni, marszałek Marek Kuchciński. W czwartek o godz. 12.30 spodziewane jest wystąpienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego w sprawie nocnych narad w jego gabinecie.


źródło: fakt.pl

AKTUALIZACJA:

Do doniesień "Faktu" odniósł się rzecznik rządu. Piotr Müller zdementował informacje tabloidu.

"Informacja @FAKT24PL dot. rzekomego oczekiwania Premiera na spotkanie w siedzibie PiS jest perfidnym kłamstwem. Gdy wczoraj redakcja mnie o to zapytała jednoznacznie zdementowałem ten #FakeNews" – napisał.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy