Krystyna Pawłowicz zaatakowała Julię Wieniawę. Młoda aktorka zgasiła posłankę PiS

Krystyna Pawłowicz skrytykowała Julię Wieniawę. Odpowiedź młodej aktorki jest bezbłędna
Krystyna Pawłowicz skrytykowała Julię Wieniawę. Odpowiedź młodej aktorki jest bezbłędna Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta, Instagram.com/juliawieniawa
O rozstaniu Julii Wieniawy i Barona aż huczy w portalach plotkarskich. News dotarł też do posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. Napisała zgryźliwy komentarz i przy okazji zaliczyła wpadkę. A Wieniawa jeszcze doprawiła to błyskotliwą ripostą.


– W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki – powiedziała rozmówczyni "Faktu", którym jest znajoma pary. Pierwsze przecieki o ich romansie pojawiły się w lutym. Jednak związek 21-letniej Julii Wieniawy i 36-letniego Aleksandra Barona dobiegł końca.

"A kto to jest ten jakiś Baron i ta Wieniawa...? Czym się zasłużyli, czego i gdzie dokonali...?" – komentowała te informacje na Twitterze Krystyna Pawłowicz z PiS. Odpowiedział jej ojciec Aleksandra Barona - Piotr. Posłanka nie skojarzyła, że Wieniawa rozstała się z jego synem - muzykiem zespołu Afromental. Pomyliła się i skrytykowała go za to, że chwali się nieswoimi osiągnięciami. Tymczasem ojciec stanął w obronie dobrego imienia swojego syna.Również Julia Wieniawa postanowiła odeprzeć atak kontrowersyjnej posłanki. Wrzuciła na swój Instagram okładkę magazynu "VIVA", na której pozuje razem z Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską, z którymi zagrała w nowym serialu Polsatu "Zawsze warto". Odpowiedziała też na komentarz jednego z fanów. Śmiałą się z tego, że Krystyna Pawłowicz dziwi się, że ktoś interesuje się jej życiem, a tymczasem sama robiła rozeznanie i pisała posty.
Przypomnijmy, że Krystyna Pawłowicz planuje odejście z polityki z powodów zdrowotnych. – Jestem w Sejmie do końca kadencji, ale już z ograniczoną do obowiązków poselskich aktywnością – powiedziała posłanka PiS.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!