Ciężarna Joanna Krupa całkowicie naga na okładce "Wprost". Stanęła w obronie LGBT

Modelka jest w siódmym miesiącu ciąży.
Modelka jest w siódmym miesiącu ciąży. Fot. Instagram/joannakrupa
Celebrytka jest w siódmym miesiącu ciąży i właśnie rozebrała się przed obiektywem aparatu. Zapozowała nago do okładki tygodnika "Wprost". W wywiadzie z gazetą poruszyła bardzo ważne tematy.


Moda na rozbierane sesje ciążowe nie ma końca. Joanna Krupa wygląda na najnowszym zdjęciu niczym Demi Moore na słynnej okładce "Vanity Fair". "Zawsze marzyłam, żeby zrobić taką sesję podczas ciąży (…). Nawet przed Photoshopem zdjęcia wyglądają pięknie" – napisała na Instagramie modelka, załączając w poście fotografię bez retuszu.

W wywiadzie z miesięcznikiem Krupa wypowiedziała się m.in. o problemach osób homoseksualnych i kobiet, a także o zmaganiach z hejterami. – Jeśli ktoś chce mnie krytykować, to polecam mu, by najpierw stanął przed lustrem. Jeśli spoglądając w lustro zobaczy anioła w ludzkiej skórze, kogoś, kto jest szczery, pomocny, nie wyrządza innym krzywdy, nie zdradza, szanuje ludzi, to wtedy może komentować moje życie – mówiła.

– Bardzo mnie bolą hejty, wymierzone czy to w kobiety, czy gejów. Jestem sojuszniczką osób homoseksualnych, wspieram kobiety i ich prawa – podkreśliła. Dodała również, że widząc zamieszki, które miały miejsce podczas Marszu Równości w Białymstoku, "serce jej pękło".

źródło: "Wprost"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii