Nawiązał kontakt z dziennikiem, a potem go urwał. Sędzia z Gliwic "boi się o swoje życie"

Według "Faktu" sędzia płacił za hejt Emilii S.
Według "Faktu" sędzia płacił za hejt Emilii S. Fot. Screen / Twitter / EmieS
Sędzia Arkadiusz Cichocki, który miał płacić Emilii S. za jej "aktywność", skontaktował się z "Gazetą Wyborczą". Dziennik pisze, że sędzia zdradził kilka informacji i przekazał oświadczenie. W pewnym momencie mężczyzna jednak zamilkł.


Sędzia, któremu po wybuchu afery cofnięto delegację do Sądu Apelacyjnego w Katowicach, odezwał się do dziennika po raz pierwszy 21 sierpnia. Pisał do "Wyborczej" ze szpitalnego łóżka na oddziale kardiologicznym w Bytomiu. Przesyłał także swoje zdjęcia - na dowód potwierdzenia tożsamości.

"OIOM, ale powinienem przeżyć, rokowania pomyślne. Kolegom z redakcji proszę pogratulować, prawie dokończyli to, co zaczęła moja była kochanka Emilia Szmydt. Emilia złożyła mi szereg propozycji przez te wakacje. Dostarczenie kopii niejawnych dokumentów, kontynuowania romansu, stały związek, dostarczenie wszystkich haków na sędziów obu stron. Odmówiłem mimo gróźb, próśb, szantażu, gwarancji nietykalności" – napisał Cichocki.

"Gdyby faktycznie coś mi się stało (to OIOM, ale nie zabrali mi telefonu), proszę przyjąć oświadczenie. Przyczyną moich decyzji dotyczących mojego życia i zdrowia są wyłącznie działania Emilii Szmydt. Działalność dziennikarska, w tym publikacje Gazety Wyborczej, nie mają z tym związku" – dodał.


Sędzia poinformował gazetę, że otrzymał wiadomość z napisem "Jesteś następny". "Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, że to zemsta" – podkreślił.

W sobotę 24 sierpnia "Wyborcza" otrzymała maila, w którym sędzia oznajmił, że odebrano mu telefon i należy kontaktować się z jego pełnomocnikiem. Ponoć jego telefon odbiera teraz żona. „W niedzielę kontakt z sędzią się urwał” – czytamy w gazecie.

Przypomnijmy, że według "Faktu" sędzia z Gliwic płacił Emilii S. za hejt. Wysyłał jej pieniądze przelewami. Między kobietą i mężczyzną nawiązał się nawet romans.

źródło: "Gazeta Wyborcza"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi