"Frytka" walczy o odszkodowanie od Tarantino. "Chcę prawdy o moim dziadku"

Fot. Instagram/majafrykowska.official
Po premierze dziewiątego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu w… Hollywood" zawrzało. Poszło o przedstawioną tam historię zabicia przez sektę producenta Wojciecha Frykowskiego. Wnuczka zmarłego domaga się odszkodowania. Nie chodzi jednak o pieniądze.


Quentin Tarantino ukazał w swoim filmie historię Sharon Tate, która została zamordowana przez sektę Charlesa Mansona. Feralnej nocy u boku gwiazdy był też m.in. Wojciech Frykowski. Jego ciało również znaleziono w posiadłości Romana Polańskiego w Beverly Hills.

W związku z premierą filmu wokół polskiego producenta pojawiło się wiele niejasności. Jego wnuczka - znana z "Big Brothera" Maja Frykowska - postanowiła powalczyć o odszkodowanie. – Zabójstwo dziadka przez sektę Mansona to tragiczny i bolesny rozdział w historii mojej rodziny. Dziś walczę o prawdę po zamordowanym dziadku – zapowiedziała w rozmowie z Plejadą.– Pieniądze nie są dla mnie najważniejsze. Zależy mi, by przedstawić prawdę o tym, kim był i jaki był naprawdę Wojciech Frykowski. Przez lata narosło wokół niego wiele legend. Mój dziadek był przyjacielem Romana Polańskiego, otwartym, zdolnym filmowcem, przed którym w Hollywood otwierały się drzwi kariery. Jednak jego życie skończyło się przedwcześnie – podkreśliła "Frytka".Dodała również, iż niewielu Polaków zdaje sobie sprawę, że obok żony Polańskiego zmarł też ich rodak. – Dzisiaj chcę, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, jakim wspaniałym był człowiekiem – oznajmiła celebrytka.

źródło: Plejada
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!