
Viola Kołakowska jest chyba jedną z najbardziej znanych wśród celebrytów koronasceptyczką. Jej wypowiedzi nie są dyplomatyczne, dlatego aktorka wzbudza wiele kontrowersji. Tym razem w wulgarnych słowach skomentowała zaszczepienie się przeciw COVID-19 lekarza Krzysztofa Gojdzia.
REKLAMA
Krzysztof Gojdź jest doktorem nauk medycznych, osobowością znaną m.in. z programów TVN-u i właścicielem kliniki medycyny estetycznej na Florydzie. Choć mieszka w Miami, to pojawił się w Polsce, gdzie postanowił się zaszczepić.
"Nie 'górniakujmy'. Słuchajmy się ekspertów. Ja już po i... nie świecę na neonowo. Druga dawka szczepionki czeka na mnie w Miami po 3 tygodniach. Tak! czuję się już bezpieczniej wkraczając w Nowy Rok 2021 z odpowiedzialnością i nadzieją na powrót do normalnego świata. Zróbcie to samo!" – napisał na Instagramie i opublikował film.
Wpis wywołał gorącą gorącą dyskusję przeciwników i zwolenników szczepień. Głos postanowiła zabrać również Viola Kołakowska.
"Kolejna sprzedajna k..a. Bravo! Pytanie! Sol fizjologiczna? Odpowiedz człowieku szczerze ludziom…Przejście na drugą stronę będzie paskudne niestety" – czytamy w komentarzu pod wpisem dr Krzysztofa Gojdzia.
Czytaj także: Są pierwsze nominacje do Biologicznej Bzdury Roku. Przez pandemię jest jeszcze straszniej niż zwykle