
Reklama.
Książę William miał cyber-romans z Britney Spears?
Książę William jest obecnie przykładnym mężem oraz ojcem trójki dzieci. Okazuje się jednak, że w młodości wnukowi królowej Elżbiety II podobały się inne kobiety niż opanowana księżna Kate.Jak na łamach "Us Weekly" twierdzi Christopher Andersen, który przygotowuje książkę biograficzną o księciu Williamie i księciu Harrym, ten pierwszy w młodości utrzymywał znajomość przez internet z dwiema znanymi kobietami. Jedną z nich miałaby być właśnie Britney Spears.
– William i Spears próbowali się zejść, gdy byli jeszcze młodzi. Najpewniej przeprowadzili sporo rozmów telefonicznych, ale nie przypominam sobie, czy faktycznie udało im się spotkać podczas tego okresu – przekazał tygodnikowi Andersen.
To jednak nie koniec internetowych podbojów William. Jak utrzymuje biograf, syn księżnej Diany randkował przez internet także z wnuczką prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a H. W. Busha oraz bratanicą prezydenta George'a W. Busha, czyli Lauren Bush.
Książę William od 2011 roku pozostaje w związku małżeńskim z Kate Middleton. Para doczekała się póki co trójki dzieci: księcia Jerzego (8 lat), księżniczki Karoliny (6 lat) oraz księcia Ludwika (3 lat),
Britney Spears niedawno uwolniła się spod trwającej 11 lat kurateli ojca. Fani cały czas martwią się jednak o jej zdrowie psychiczne wskazując, że jej profil na Instagramie prezentuje się niezwykle niepokojąco. Księżniczka popu obecnie jest zaręczona z Samem Asgharim.
Może Cię zainteresować również: