nt_logo

Rozgrzał Cię "Toy Boy" i masz ochotę na więcej? Oto 5 thrillerów erotycznych wszechczasów

Maja Mikołajczyk

18 lutego 2022, 11:29 · 3 minuty czytania
Drugi sezon hiszpańskiego thrillera erotycznego podbija Top 10 Netflixa i na chwilę obecną jest na niej numerem 2. Jeśli skończyliście już "Toy Boya" i macie ochotę na więcej, oto 5 thrillerów erotycznych, które pozwolą Wam poczuć ten klimat.


Rozgrzał Cię "Toy Boy" i masz ochotę na więcej? Oto 5 thrillerów erotycznych wszechczasów

Maja Mikołajczyk
18 lutego 2022, 11:29 • 1 minuta czytania
Drugi sezon hiszpańskiego thrillera erotycznego podbija Top 10 Netflixa i na chwilę obecną jest na niej numerem 2. Jeśli skończyliście już "Toy Boya" i macie ochotę na więcej, oto 5 thrillerów erotycznych, które pozwolą Wam poczuć ten klimat.
5 thrillerów erotycznych podobnych do serialu "Toy Boy". [LISTA] Fot. IFA Film/ East News
  • "Toy Boy" to hiszpański serial Netflixa, będący thrillerem erotycznym. Jakiś czas temu na platformie zadebiutował drugi sezon produkcji. Aktualnie znajduje się na 2. miejscu na liście Top 10 Netflixa.
  • Opowiada o striptizerze, który został warunkowo zwolniony z malagijskiego więzienia. Na wolności mężczyzna będzie starał się udowodnić, że w zabójstwo wrobiła go jego kochanka.
  • Dla osób, które obejrzały już cały serial i mają ochotę na więcej, przygotowaliśmy listę filmów podobnych do "Toy Boya".

5 filmów podobnych do serialu "Toy Boy"

5. Trujący bluszcz, reż. Katt Shea

"Trujący bluszcz" to thriller erotyczny z ikoniczną rolą młodej Drew Barrymore ("E.T.", "Santa Clarita Diet"). Aktorka wciela się w nim w nastoletnią femme fatale, która zaprzyjaźnia się z nieśmiałą Sylvie.

Zjawiskowej, lecz biednej dziewczynie imponuje zamożna rodzina nowopoznanej koleżanki. Ivy (Barrymore) zrobi wszystko, by dosięgnąć tego bogactwa, chwytając się wszystkich środków, w tym swojej budzącej pożądanie urody oraz... morderczych skłonności.

4. Służąca, reż. Park Chan-wook

Jeśli tak samo jak "Toy Boya" uwielbiacie "Squid game" i azjatyckie thrillery, włączajcie "Służącą". To erotyczny thriller Parka Chan-wooka, twórcy uwielbianego przez Quentina Tarantino "Oldboya".

Podobnie jak w swoim najsłynniejszym dziele, i tym razem koreański reżyser przygotował dla widzów mnóstwo zwrotów akcji, które tym razem doprawił zmysłową lesbijską erotyką, łączącą żyjące w Japonii lat 30. XX wieku dwie kobiety – pożądaną krezuskę i jej służącą.

3. Dzikie żądze, reż. John McNaughton

"Dzikie żądze" to kryminalny thriller erotyczny ze słynnymi pięknościami lat 90. – Denise Richards i Neve Campbell (ta druga powróciła ostatnio w swojej kultowej roli Sydney Prescott w slasherze "Krzyk").

Film opowiada o nastolatkach, które oskarżają swojego nauczyciela (Matt Dillon) o gwałt, jednak ich zeznania nie są wiarygodne dla prowadzącego śledztwo detektywa (Kevin Bacon). Niesamowite napięcie erotyczne pomiędzy bohaterami, kryminalna intryga oraz liczne zwroty akcji przyprawią Was o zawrót w głowy (w tym pozytywnym sensie).

2. Żar ciała, reż. Lawrence Kasdan

"Żar ciała" to remake klasycznego filmu noir "Podwójne ubezpieczenie". Ten drugi (nakręcony w 1944 roku) charakteryzował się jedynie delikatną erotyką, podczas gdy jego uwspółcześniona wersja pełna jest namiętnych scen pomiędzy William Hurtem ("Avengers: Wojna bez granic") a debiutującą wówczas Kathleen Turner ("W czym mamy problem?"), od których widzom może się zrobić gorąco.

Fabuła filmu skupia się na przystojnym prawniku Needzie, który zgadza się zamordować męża swojej kochanki. Mężczyzna szybko zaczyna jednak podejrzewać, że kobieta może nie mieć czystych zamiarów również wobec niego. "Żar ciała" został uznany thrillerem erotycznym wszechczasów przez opiniotwórczy zagraniczny portal CrimeReads.

1. Oczy szeroko zamknięte, reż. Stanley Kubrick

"Oczy szeroko zamknięte" to ostatni film legendarnego Stanleya Kubricka, wokół którego narosło wiele dziwacznych teorii spiskowych ze względu na śmierć reżysera wkrótce po zakończeniu prac nad thrillerem.

Gdy Alice wyznaje Williamowi, że nie zawsze była mu wierna, mężczyzna wychodzi na miasto. Mniej lub bardziej świadomie szukając okazji do odwetu, trafia na tajemnicze przyjęcie, gdzie zamaskowani ludzie oddają się seksualnym orgiom. W rolę małżeństwa wcielili się Tom Cruise oraz Nicole Kidman, którzy w tamtym czasie także prywatnie byli mężem i żoną.

Może Cię zainteresować również: