nt_logo

Damiano David promuje nowy singiel Måneskin... nago. "Usuńcie kamerę z jego krocza"

redakcja naTemat

12 maja 2022, 15:24 · 3 minuty czytania
Od wygranej Måneskin w konkursie Eurowizji w Rotterdamie minął prawie rok. Włoski zespół nadal nie daje o sobie zapomnieć, szokując słuchaczy nowymi brzmieniami i nie tylko. Teraz wokalista Damiano David promuje nadchodzący singiel kapeli swoim... nagim ciałem.


Damiano David promuje nowy singiel Måneskin... nago. "Usuńcie kamerę z jego krocza"

redakcja naTemat
12 maja 2022, 15:24 • 1 minuta czytania
Od wygranej Måneskin w konkursie Eurowizji w Rotterdamie minął prawie rok. Włoski zespół nadal nie daje o sobie zapomnieć, szokując słuchaczy nowymi brzmieniami i nie tylko. Teraz wokalista Damiano David promuje nadchodzący singiel kapeli swoim... nagim ciałem.
Nagi Damiano David na plakacie promującym najnowszy singiel zespołu Måneskin. Fot. Instagram.com/maneskinofficial

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

  • Damiano David pojawił się nago na plakacie promującym nowy singiel Måneskin zatytułowany "Supermodel". Krocze lidera włoskiego zespołu zasłania na grafice kamera
  • Internauci zareagowali zachwytem na zdjęcie pokazujące nagą sylwetkę wokalisty kapeli, która w 2021 roku wygrała Eurowizję. "Zabierzcie tę kamerę" – czytamy
  • Premierę piosenki "Supermodel" zaplanowano na 13 maja

Damiano David nago na plakacie singla "Supermodel"

Damiano David - jak i reszta Måneskin - nie stroni od nagości, a wręcz przeciwnie. Przed wydaniem singla "MAMMAMIA" wokalista wraz z pozostałymi członkami kapeli pokazali w sieci swoje nagie zdjęcia. I tym razem lider włoskiego zespołu pochwalił się fanom swoim gołym torsem.

Måneskin szykuje się właśnie do premiery singla zatytułowanego "Supermodel". Na profilach zespołu w mediach społecznościowych pojawił się plakat promujący nadchodzący kawałek. Na grafice widzimy nagą sylwetkę Damiano Davida i kamerę, która zasłania mu krocze.

Jak można się było spodziewać, fani zeszłorocznych laureatów Eurowizji zareagowali zachwytem, domagając się plakatu z samym Damiano i bez kamery przysłaniającej jego genitalia. "Szkoda, że na zdjęciu jest ta kamera"; "Zabierzcie mu kamerę z jego krocza"; "Poproszę plakat bez kamery" – czytamy w komentarzach pod postem Måneskin.

Czytaj także: Måneskin: Baliśmy się, że znikniemy. Zniechęcano nas do wydania płyty z "Zitti e buoni" [WYWIAD]

Przypomnijmy, że w rozmowie z dziennikarką naTemat, Heleną Łygas, członkowie Måneskin odnieśli się do tematu swojej fizyczności oraz seksualności. – Nie wstydzimy się też ani naszych ciał, ani seksualności, bo to nie są powody do wstydu. Jasne, że zdarzają się ludzie, którzy piszą obleśne rzeczy i nie jest to dla nas żadnym komplementem – stwierdziła basistka Victoria de Angelis.

– Pamiętam, że po Eurowizji śmialiśmy się z komentarzy w stylu "nigdy nie byłam tak pewna, że cztery osoby uprawiają ze sobą seks". Może jesteśmy już do tego przyzwyczajeni? Nie przeszkadza nam, że ludzie łączą nas w pary, albo że piszą, że jestem gejem. Przecież to nie obelga – skwitował Damiano David.

Sukcesy Måneskin

Przypomnijmy, że Måneskin to zespół rockowy, w skład którego wchodzą wokalista Damiano David, basistka Victoria de Angelis, gitarzysta Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio.

Włosi wygrali ostatni konkurs Eurowizji w Rotterdamie i szybko stali się światowym fenomenem. W ciągu ostatniego roku pobili szereg rekordów, zyskując między innymi status pierwszego włoskiego zespołu, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki ("Beggin'" i "I Wanna Be Your Slave") w TOP10 w Wielkiej Brytanii.

Jakby tego było mało, Måneskin dołączył do line-upu popularnego na całym świecie festiwalu muzycznego Coachella. Na kalifornijskiej scenie zespół otwarcie wsparł naród ukraiński w wojnie z Rosją. Na telebimie za kapelą pojawiła się twarz Władimira Putina i zdjęcia przedstawiające m.in. masakrę w Buczy. Pod koniec piosenki "We're Gonna Dance on Gasoline" Damiano David krzyknął w stronę tłumu: "Wolna Ukraina. Jeb*ć Putina".

Czytaj także: https://natemat.pl/395301,m-neskin-na-festiwalu-we-wloskim-san-remo-damiano-david-poplakal-sie