Artur Baranowski wystąpi w "Va Banque".
Artur Baranowski wystąpi w "Va Banque". Fot. Instagram / Va banque
Reklama.

Artur Baranowski w nowym programie!

Pierwsze wzmianki o tym, że Artur Baranowski ma pojawić się w kolejnym teleturnieju, wypłynęły, gdy Radosław Kotarski został oficjalnie prowadzącym "Va Banque".

– Uczestnikiem drugiego odcinka (3 kwietnia), który będzie przeze mnie prowadzony, ma być pan Artur, legenda "Jednego z dziesięciu". Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura – mówił Kotarski w swoim podcaście.

Teraz na instagramowym profilu "Bądźmy razem TVP" pokazano urywki z planu i wywiad z nowym prowadzącym. W jednym z ujęć pokazano Artura Baranowskiego.

Rekordzistę "Jednego z dziesięciu" podziwiała cała Polska

Historią Artura Baranowskiego przez wiele dni żyła cała Polska. Skromny ekonomista zachował wszystkie szanse i dostał się do finału. Tam brawurowo rozprawił się z przeciwnikami, którym odebrał całkowicie możliwość dalszego uczestnictwa. Po trzech pierwszych pytaniach finałowych każde kolejne brał na siebie. I odpowiedział na wszystkie!

Baranowski wprawił w osłupienie nawet prowadzącego Tadeusza Sznuka. Pan Artur stał się nawet lokalnym celebrytą, a na jego temat chętnie wypowiadali się sąsiedzi i nauczyciele, którzy opowiedzieli o nim dla naTemat.

logo
Quiz

1 / 15 Zacznijmy od czegoś prostego: Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?

Wszyscy czekali także na "finał miesiąca" z jego udziałem, ale okazało się, że w drodze na nagranie mężczyźnie popsuł się samochód. Przykra historia dodatkowo napędziła społeczeństwo, które współczuło uczestnikowi, o czym wyraźnie dali znać w sieci.

Popularność jednak trochę przygniotła samego bohatera programu, a o spokój w jego imieniu prosili jego bliscy. Odmawiał także rozmów z dziennikarzami. Jak się jednak okazuje, Baranowski powróci do telewizji.