David Beckham kończy karierę

David Beckham kończy karierę piłkarską.
David Beckham kończy karierę piłkarską. Fot. Shutterstock
David Beckham kończy karierę piłkarską – poinformowało Sky News. Legendarny już piłkarz pożegna się z profesjonalnym futbolem wraz z końcem trwającego właśnie sezonu.David Beckham, który aktualnie jest zawodnikiem francuskiego Paris Saint Germain (PSG) kończy swoją piłkarską karierę. Właściciele klubu zaproponowali mu przedłużenie kontraktu – chcieli, by grał dla nich jeszcze przez jeden sezon. Jednak "Becks" odmówił decydując się tym samym na zakończenie przygody z profesjonalną piłką.

David Beckham

Jestem wdzięczny PSG za możliwość kontynuowania kariery, ale czuję, że teraz jest najlepszy moment, by ją zakończyć, grając ciągle na najlepszym poziomie.


źródło: Sky News

38-letni Brytyjczyk to jeden z najbardziej znanych i najlepszych piłkarzy świata. W swojej piłkarskiej historii grał w Manchesterze United, Realu Madryt, Los Angeles Galaxy i AC Milanie. Od poprzedniego sezonu reprezentuje barwy PSG. Był kapitanem reprezentacji Anglii, w której rozegrał 115 spotkań strzelając 17 bramek.

Sylwetka Davida Beckhama

Na karku ma już prawie 38 lat, rozegrał ponad 600 spotkań międzynarodowych, w tym 115 w reprezentacji Anglii, strzelił ponad setkę bramek, wygrał dwa tuziny przeróżnych pucharów i niemniej nagród indywidualnych, CZYTAJ WIĘCEJ


Czytaj także:

David Beckham w Paris Saint Germain! "Honorarium przeznaczę na cele charytatywne"


Obraniak rezygnuje z gry w reprezentacji Polski

źródło: Sky News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"