Kuriozalna sytuacja podczas meczu Polska – Litwa. Fabiański musiał interweniować u DJ-a

Adam Nowiński
Podczas meczu Polska - Litwa na PGE Narodowym doszło do dość dziwnej sytuacji. Według Sport.pl Łukasz Fabiański miał w trakcie meczu zwrócić uwagę DJ-owi, który grał za jego bramką. Przez niego polski bramkarz miał nie słyszeć się z obrońcami.
Łukasz Fabiański miał w meczu Polski z Litwą trudne zadanie. Musiał nie tylko bronić bramki, ale także przekrzykiwać spikera na stadionie. Fot. Piotr Skórnicki / Agencja Gazeta

– Byłem po prostu zaskoczony, że z tyłu jest spiker, który przez cała pierwszą połowę coś tam mówił. Dla mnie to było dziwne. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim podczas meczu. Tak mi się skojarzyło z amerykańskimi sportami. Dla mnie to jest dziwne, żeby ktoś przez cały mecz coś tam gadał – powiedział po meczu dziennikarzom Łukasz Fabiański.

Przypomnijmy, że Fabiański zachował we wtorkowym meczu z Litwą czyste konto. Biało-czerwoni pokonali rywali 4:0. Fabiańskiego po pierwszych 45 minutach zmienił w bramce Wojciech Szczęsny.

Kolejnym wyzwaniem polskiej kadry będzie pierwszy mecz na mundialu w Rosji, gdzie biało-czerwoni zagrają z Senegalem 19 czerwca.

Źródło: Sport.pl